• Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

• Drodzy Rodzice,

W dniu dzisiejszym tj.16 maja 2022 r. rusza postępowanie rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych.

Przesyłam Państwu informacje dotyczące rekrutacji  przesłane przez Starostwo Powiatowe w Oleśnicy.

Wszelkie informacje na temat tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych Powiatu Oleśnickiego (zakładanie konta, przeglądanie oferty szkół, terminy rekrutacji) znajdują się na stronie dolnoslaskie.edu.com.pl.

Będą  publikowane także na stronie powiatu oleśnickiego w aktualnościach:  www.powiat-olesnicki.pl

• Nabór do szkół ponadpodstawowych Powiatu Oleśnickiego 2022/2023

TERMINARZ REKRUTACJI

Terminarz_rekrutacji_na_rok_szkolny_2022-2023.pdf

• Szanowni Państwo!

Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Oleśnicki na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będzie za pomocą elektronicznego systemu Nabór firmy VULCAN

Uruchomienie systemu nastąpi 17 maja 2021r. wtedy kandydat będzie miał dostęp do pełnej oferty edukacyjnej wszystkich szkół publicznych prowadzonych przez Powiat Oleśnicki. Wtedy też rozpocznie się rejestracja kandydatów w systemie -  zgodnie z terminami ustalonymi przez Ministra Edukacji Narodowej.

Informacja_NABOR-_pokaz_na_zywo_13.05.2021r..pdf

Film dostępny pod linkiem: Akcja Rekrutacja- Jak korzystać z systemu naboru elektronicznego? - YouTube