• Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych

• Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnicy

"Niezależnie, czy  już wiesz, kim chcesz być, czy dopiero poszukujesz drogi na przyszłość, pomyśl nie tylko o maturze, ale i przydatnych w życiu kwalifikacjach zawodowych.
          Zdobądź zawód w Technikum lub Branżowej Szkole I stopnia nr 1 w Oleśnicy".

ZSZ_plakat.pdf  Ulotka_2021_2022.pdf

Oferta edukacyjna Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy na rok szkolny 2021/22

Jesteśmy przekonani, że może się ona okazać właściwym rozwiązaniem dla młodzieży, która ma problemy z ukończeniem szkoły w podstawowym systemie edukacyjnym.

Oferta skierowana jest również do absolwentów klas 8, którzy wiążą swoją przyszłość z nauką w szkole branżowej.

Będziemy zobowiązani, jeżeli zarekomendujecie Państwo naszą placówkę opiekunom prawnym lub innym osobom odpowiedzialnym za rozwój i edukację podopiecznych.

CKiW OHP Oleśnica prowadzi rekrutację uczestników dochodzących oraz stacjonarnych.

Pobyt w internacie jednostki oraz wyżywienie są całkowicie darmowe!!! Rodzice/opiekunowie prawni nie ponoszą również kosztów finansowych za udział dzieci w różnego rodzaju atrakcjach (wycieczki, warsztaty,  projekty, koła zainteresowań).

Dołożymy wszelkich starań, aby nauka zawodu (ZSZ) bądź przyuczenie do zawodu (SP) odbywały się w wymarzonym przez młodego człowieka zawodzie.

Oferta edukacyjna PZS Nr 1 w Krzyżowicach

Poniżej znajduje się link do filmu przedstawiającego ofertę edukacyjną Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach na rok szkolny 2021/2022.

drive.google.com/file/d/1f67FzXXir_f-f1l87yOIQos2qo_DpSsA/view?usp=sharing

Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach leży na terenie powiatu wrocławskiego w gminie Kobierzyce. Nasza oferta skierowana jest do uczniów, którzy chcą podjąć naukę w technikum i branżowej szkole I stopnia. Kształcimy mi.in. w kierunkach:

• technik logistyk
          • technik weterynarii
          •  technik rolnik
          •  technik hodowca koni
          •  technik hotelarstwa
          •  technik architektury krajobrazu
          •  technik geodeta
          •  magazynier – logistyk
          •  fryzjer
          •  sprzedawca
          •  kucharz

Szkoła posiada bogatą bazę dydaktyczną oraz realizuje projekty finansowane z funduszy europejskich, w ramach których młodzież realizuje praktyki zagraniczne oraz staże u pracodawców.

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość zamieszkania w internacie.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie www.pzs-krzyzowice.wroc.pl w zakładce rekrutacja oraz na stronie elektronicznego systemu rekrutacji do szkół dolnoslaskie.edu.com.pl